Olovo - jaderný program

Olovo je dobře kujný těžký kov, který dobře odolává korozi. V průmyslu se nejčastěji používá k výrobě součástek či zařízení, které musí odolat i extrémním podmínkám. V energetickém průmyslu a lékařství se používá pro výrobu clon proti radioaktivnímu záření.

Firma TRIANGL® s.r.o. zajišťuje výrobu clon, odlitků a dalšího olověného sortimentu. Práci s olovem se věnujeme již několik desítek let, za tu dobu jsme si vyvinuli vlastní postupy, jak s olovem efektivně pracovat tak, aby konečný produkt přesně splnil očekávání zákazníka.

Metody lití olova

Olovo zpracováváme a tvarujeme pomocí dvou metod: gravitačním litím a lisováním. Na základě požadavků zákazníka vybereme nejvhodnější postup. Ve výrobě se řídíme standardy, které zákazník vyžaduje.

Postup výroby

Olověný sortiment vyrábíme na zakázku. Díky tomu bude výrobek zákazníkovi dobře sloužit. V případě výroby bezpečnostních prvků proti radiaci je zakázková výroba nutností. Clona vyrobená na míru konkrétnímu provozu je mnohem efektivnější a lépe chrání všechny pracovníky před možným ozářením. Triangl® zajišťuje kompletní zákaznický servis – navrhneme produkt dle vašich požadavků, vyrobíme jej, dopravíme na místo určení a zajistíme odbornou montáž.

ZajišŤUJEME: