Patronové filtry

TRIANGL® dodává průmyslové patronové filtry a další zařízení, které umožňují bezpečnou a čistou práci i ve velkých provozech.

Při průmyslové práci s kovem, například při broušení, svařování, leštění či řezání, se uvolňují do ovzduší drobné částice a prach. Tyty částice znehodnotí vaše produkty, zničí techniku a v některých případech mohou při vdechnutí způsobit zdravotní potíže vašim pracovníkům. Nejvhodnější ochranou je kvalitní a výkonný patronový filtr, který všechen nežádoucí odpad pohltí.

Výroba:

Navrhneme patronový filtr speciálně pro váš provoz. Filtr tak zachytí veškerý odpad, aniž by mohl znehodnotit vybavení nebo poničit zdraví zaměstnanců. Naši technici mají mnoho zkušeností a doporučí vám konstrukci, která splní veškerá očekávání. Patronové filtry vyrábí z nejkvalitnější korozivzdorných materiálů. Provoz takového zařízení je velmi nenáročný.

Patronové filtry jsou doplněny sběrnou nádobou, do které padá zachycený prach. Veškeré další doplňky a atypické prvky navrhneme po dohodě se zákazníkem.