Chladiče a filtry

Triangl® s.r.o. dodává do chemických provozů ekologická zařízení, především chladiče a filtry. Ekologickou zodpovědnost považujeme za standard, nabízíme teplárnám, spalovnám odpadu a dalším firmám jak konzultace, tak výrobu a montáž zařízení, které omezí vypouštění závadných látek do životního prostředí.

Chladiče

V praxi se jedná jednak o tepelné výměníky nebo specifické aparáty různých tvarů a provedení, které obsahují chladící nebo filtrační náplň. V praxi jsme se setkali s aparáty obsahujícími drcený vápenec či aktivní uhlí. Podle prostředí a média volíme nejvhodnější nerezový materiál. Nejčastěji vyrábíme chladiče z uhlíkové oceli, titanu, niklu a jejich kombinace.

Filtry

Triangl se specializuje na zakázkovou výrobu pro chemický průmysl. Veškeré produkty dodáváme na základě požadavků zákazníka.

V oblasti ekologie, vyrábíme především tzv. patronové filtry. Tyto filtry se vyznačují tím, že filtrační vložka (patrona) je vložena do válcového pláště různých rozměrů, přes tuto vložku proudí filtrované medium. Filtry mají obvykle podobu tlakových nádob.

Filtry vyrábíme z nerezových typů oceli. Konkrétní typ vždy volíme po konzultaci se zákazníkem a ohledem na médium a specifika provozu.