Topné a chladící hady a registry

Firma TRIANGL® s.r.o. vyrábí a dodává celotitanové a nerezové svařované hady a registry určené pro vyhřívání a chlazení lázní (např. galvanické lázně). Titanové hady a registry vynikají vysokou životností a schopností provozu v agresivních médiích.

Použití:

  • vytápění a chlazení galvanických lázní
  • vytápění a chlazení chemických agresivních lázní (především chlorová chemie)

Použití jednotlivých materiálů pro dané typy lázní doporučujeme konzultovat s kvalifikovaným korozním technikem.

Výroba:

Topné a chladící hady a registry vyrábíme na zakázku. Pro objednání registrů standardní řady je možné využít vzorovník typů z katalogového listu Topné a chladící hady. Standardní výrobní řadu tvoří pět typů registrů navržených a vyráběných dle jejich použití v topných lázních. Rozměry a množství vždy určuje zákazník. Registry vždy vyrábíme na zakázku pro konkrétní rozměry van zákazníka.

Topné a chladící hady a registry jsou řešeny jako svařence z materiálu Titan Gr.2 nebo z libovolné nerezové či konstrukční oceli. Naši technici vám doporučí nejvhodnější materiál pro vaši zakázku. Produkty opatřujeme ocelovými (nerezovými) přírubami nebo titanovými či ocelovými nátrubky, případně šroubením apod., toto příslušenství umožňuje připojení hadů a registrů.

Běžně vyrábíme tyto topné/chladící hady a registry:

  • kruhové registry
  • jedno i víceřadé hady a spirály
  • speciální atypické tvary