Titanové armatury a potrubí

Firma TRIANGL® s.r.o. dodává titanové potrubní trasy a armatury. Titanové součástky vyrábíme na zakázku dle požadavků konkrétních zákazníků. TRIANGL zajišťuje kompletní zákaznický servis, včetně návrhu zařízení, dopravy čerpadla a jeho montáže.

Titanová potrubí:

Titanová potrubí jsou velmi odolná. Umisťují se do provozů, kde tradiční ocelové materiály selhávají. Potrubní trasy využijete především v chemických provozech případně při jiné práci s agresivními médii. Titanové potrubí odolá i tak agresivním látkám jako je kyselina solná, kyseina dusičná či vlhký chlor.

Potrubní titanové trasy a díly vyrábíme z tažených nebo svařovaných trubek opatřených titanovými lemovými kroužky s ocelovou přírubou. Potrubí lze vyrobit také jako celosvařené a namontovat ho přímo u zákazníka. Toto řešení však doporučujeme pouze u malých světlostí.

Běžně dodáváme titanové trasy s DN 25 až DN 600. Součástí dodávky jsou samozřejmě také titanové armatury nezbytné pro montáž, jako kolena, odbočky, T kusy a ventily.

Titanové ventily:

Pracovní části ventilů, které přicházejí do styku s médiem, jsou z titanu, ostatní části ventilu jsou ocelové. Ventily běžně dodáváme ve světlostech od DN(Js) 15 až DN(Js) 80.

Titanové ventily vyrábíme ve dvou základních provedeních:

  • ventil uzavírací přímý
  • ventil uzavírací nárožní