Chemie

Chemie a chemický průmysl jsou v mnoha ohledech fascinující. Práce s chemikáliemi je ale velmi náročná, nelze pracovat s vybavením z nejběžnějších kovů, protože jsou příliš reaktivní. Triangl® s.r.o. se mnoho let věnuje zpracování odolných kovů. Za tu dobu jsme si vyvinuli vlastní postupy, jak vyrobit zařízení do chemických provozů, které odolají i těm nejagresivnějším látkám.

Dodáváme:

Chemický průmysl je velmi náročný na materiály. Většinu zařízení pro chemické provozy vyrábíme z titanu, v některých případech lze pracujeme s ušlechtilou ocelí a slitinami niklu. Veškeré vybavení vyrábíme na zakázku podle specifikace zákazníka a požadovaných parametrů. Díky tomu máme jistotu, že vybavení, které dodáváme, skutečně dobře slouží.

Návrh a výroba odpovídá platným normám a předpisům. Schválení návrhu a zkoušení je prováděno autorizovanou osobou dle zákona č. 22/97 Sb. a navazujících vyhlášek a novelizací (návrh dle ČSN 69 0010) nebo dle předpisu AD Merkblatt se schválením a dozorem TÜV. Firma TRIANGL® s.r.o. získala a udržuje řadu dalších certifikátů, které jsou dokladem kvality naší práce.