Reference

UNION ENGINEERING A/G - Dánsko
Union Engineering a/s je světovým lídrem v návrhu a výstavbě technologií výroby, separace a následného zpracování CO2.
LINDE Engineering A. G. - Německo
LINDE Engineering A. G. je jednou z nejvýznamnějších světových projekčně-dodavatelských organizací v oblasti chemického a energetického průmyslu.
ALSTOM POWER A. G. - Rakousko
ALSTOM POWER A. G. je předním světovým dodavatelem elektrárenských a energetických technologií. Naše společnost se v minulosti podílela svými subdodávkami na některých projektech. Jednalo se o dodávky potrubních dílů z korozivzdorných a žáruvzdorných materiálů.
CANBERRA PACKARD CENTRAL EUROPE GmbH - Rakousko
Engineeringová organizace specializující se na elektrotechnické vybavení jaderných pracovišť. Naše společnost se na těchto dodávkách podílí olověnými výrobky, které jsou konstruovány individuálně dle konkrétních zakázek.
LINN High Therm GmbH - Německo
Společnost LINN High Therm GmbH se zabývá návrhem a dodávkami speciálních aparátů pro průmyslové a výzkumné operace v oblasti termických procesů – indukční tavení a žíhání, speciální odlévání vysokotavitelných materiálů.
Dr.WARSCHAT Schallschutz GmbH - Německo
Firma Dr.WARSCHAT Schallschutz GmbH je významným dodavatelem průmyslových vzduchotechnických aparátů, které navrhuje jednotlivým zákazníkům na klíč.
Ústav jaderného výzkumu Řež a. s
ÚJV Řež a.s. (Ústav jaderného výzkumu) je špičkovým vědecko-výzkumným a inženýrským pracovištěm v oblasti základního jaderného výzkumu a jaderných aplikací. Kromě Ústavu spolupracujeme rovněž s Centrem výzkumu Řež s. r. o., který je dceřinným podnikem ÚJV.
ZVU Engineering a. s.
Tato renomovaná společnost se zabývá komplexními dodávkami investičních celků v oblasti energetiky, chemického průmyslu, potravinářského průmyslu a všech příbuzných oborů.
Chemcomex a. s.
CHEMCOMEX Praha, a. s. je předním dodavatelem zařízení pro jadernou energetiku a jaderný výzkum.
Sellier&Bellot a. s.
Sellier & Bellot a.s. je jedním z předních světových producentů střeliva a sportovní munice.
UJP Praha a. s.
Společnost UJP PRAHA a. s. se specializuje na precizní strojírenství, vývoj technologií a výzkum materiálů používaných v jaderné energetice a jiných průmyslových oblastech.
Eckert&Ziegler Cesio a. s.
Eckert & Ziegler Cesio s.r.o. je projekčně-dodavatelská organizace zabývající se speciálním zařízeními pro jaderný výzkum.
Lučební závody Draslovka a. s. Kolín
LZD je jedním z předních světových dodavatelů kyanidů a produktů kyanové chemie.
CHEMOTEX Děčín a.s.
Tato společnost se zabývá výrobou chemických specialit pro automobilový, strojírenský a stavební průmysl.